Najnowsze wiadomości

25 kwietnia 2024 2:10

5 sposobów, by mieć niesamowity dzieńŻyczę Ci niesamowitego dnia, dzisiaj.

Brzmi trochę banalnie i kiczowato, prawda? Prawdę mówiąc, przez lata praktykowania i kultywowania solidnej porannej rutyny, zdałam sobie sprawę, że istnieją kluczowe "to-do", które wszyscy możemy zrobić, aby zamanifestować niesamowity dzień. Podzieliłam się z Wami wcześniej w tym miesiącu moim urodzinowym objawieniem i jak my *kaszel*, jak ja, staję się starsza, myślę więcej o pięknie życia i jak ważne jest, aby wziąć czas na prawdziwą równowagę i znaleźć swój rytm. Nie twierdzę, że jestem ekspertem w tej dziedzinie życia dobrze, ale powiem ci, co nauczyłem się robić każdego dnia, aby upewnić się, że jest najlepszy i najbardziej produktywny, jak to możliwe. I to pochodzi z typu A osoby, która może łatwo wypalić się pracując zbyt wiele lub idąc all-in w jednym obszarze mojego życia i poświęcając radości innych. Chcę podzielić się z wami 5 sposobów, których nauczyłem się, aby mieć niesamowity dzień.

Nr 1 Wyśrodkuj siebie

The Four Agreements to moje zacięcie. Jest to książka oparta na pojęciu posiadania czterech obietnic, które składasz i utrzymujesz ze sobą. Ta krótka, prosta i inspirująca lektura zmieniła moje myślenie o zobowiązaniach, pracy i równowadze jako całości. W skrócie, umowy są 1) Będę nieskazitelny z mój słowem, 2) Nie będę brać rzeczy osobiście, 3) Nie będę robić założenia, i 4) Będę próbować mój best. Są one proste i nieskomplikowane, ale mają dużą wagę, gdy medytujesz nad każdym z nich. Mam nadzieję, że zapewnią one wgląd w przekształcanie twojego sposobu myślenia bez względu na to, w jakiej sytuacji się znajdujesz.

Nr 2 Prime

Zostałem zainspirowany przez Tony Robbins priming routine i zanurkowałem w tej koncepcji, która polega na priming your mental, emotional, physical, and spiritual body all at the same time. Moja rutyna gruntowania opiera się na pozytywnych afirmacjach, mantrach, zestawie oddechów (medytacja) i treningu - łącząc umysł z fizyką. Pomogło mi to niesamowicie połączyć się z samą sobą i poczuć się niesamowicie wdzięczną i uziemioną, jest to idealne ustawienie do pracy każdego dnia i upewnienia się, że dostarczam wam treści, za którymi naprawdę mogę stać.

PIN IT

Nr 3 Odżywianie

To rozumie się samo przez się, ale oczywiście to, co wkładasz do swojego ciała za pomocą odżywiania i jedzenia, będzie miało bezpośredni wpływ na twój poziom energii i to, jak się czujesz fizycznie i jako całość. Koniecznie odwiedź stronę z przepisami, na której znajdziesz setki darmowych, opartych w 100% na żywności i odżywczych przepisów!

Nr 4 Ruszaj się

Ruch może natychmiast sprawić, że poczujesz się lepiej, a samo wstanie i wyjście na spacer na zewnątrz, podczas gdy oddychasz świeżym powietrzem, może całkowicie zmienić to, jak się czujesz. Spróbuj wejść w rutynę z ćwiczeniami i znaleźć trening lub program ćwiczeń, który absolutnie uwielbiasz, trzymaj się go, a uczucie niesamowitości będzie naturalnie wynikać z tego.

Nr 5 F U N

Mam do Ciebie pytanie...

Kiedy ostatni raz zrobiłaś coś, cokolwiek, dla czystej zabawy? Nie z obowiązku, dla pracy, dla przysługi, czy by zaznaczyć to z listy rzeczy do zrobienia, ale czysto dla odczuwania radości? Jeśli masz problem z odpowiedzią na moje pytanie, wyzywam Cię do spisania 3 rzeczy, które sprawiają Ci niesamowitą radość i frajdę, spojrzenia na swój kalendarz, zaznaczenia wolnego dnia i ZROBIENIA TYCH RZECZY! Cały czas prowadzę głębokie rozmowy z moimi przyjaciółmi na temat tego brakującego elementu w naszym życiu, w odżywianiu naszego ducha i robieniu tych rzeczy, które sprawiają, że jesteśmy naprawdę szczęśliwi. Dlaczego, kiedy jesteśmy "dorośli" zapominamy o naszym wewnętrznym dziecku i zapominamy odżywiać tę część nas? Zaufaj mi, ja też jestem w tym winna, ale odkąd to nazwałam i jestem tego świadoma, robię rzeczy przynajmniej kilka razy w tygodniu, jeśli nie przez kilka minut dziennie, które wywołują we mnie czystą radość. Ostatnio jest to zabawa z Luną, kopanie wokół piłki nożnej z moją miłością, śmiech z przyjaciółmi, wychodzenie i zabawa, malowanie, pływanie, itp. Pomyśl o tych rzeczach i rób je!

Posłuchajmy

Jakie są sposoby na to, abyś każdego dnia czuł się rewelacyjnie? Jakie są rzeczy, które robisz, aby pozostać skupionym i w najlepszym stanie? Podziel się i skomentuj poniżej, jestem pewna, że jest tak wiele innych osób w społeczności NS, które docenią twoje wsparcie i pomysły!

xx McKel

P.S. Potrzebujesz trochę wsparcia, aby uzyskać kawałek żywienia w linii? Sprawdź moje programy coachingu żywieniowego, aby zobaczyć, czy jeden z nich jest odpowiedni dla Ciebie!

Fotografia Kelsey Cherry

Redakcja "2000kcal"